Fungování v době mimořádných opatření

Rozvoz po celé Praze - Zdarma

V souladu s usnesením vlády ČR ze dne 14. 3. 2020, budou naše níže 4 provozovny až do odvolání mimořádných opatření otevřeny pouze na vyzvednutí (okénko) a a na rozvoz. 

Rozšiřujeme nyní mimořádně služby rozvozu. Ten budeme nyní zajišťovat po celé Praze a částečně na jih od Prahy a to zdarma. 

Konkrétně ve vzdálenostech od těchto provozoven:
PS BB Centrum Alpha - +15km
PS Holešovice - +7km 
PS Revoluční - +7km 
PS Stodůlky - +7km 

Prosíme zákazníky, kteří jsou v karanténě, aby nám tuto informaci napsali do poznámky k rozvozu. Kurýr se s Vámi poté spojí a domluví bezdotykový způsob předání. Děkujeme za vstřícnost. 
  
 


Pondělí 30.3.2020 - Pátek 3.4.2020

BB Centrum Alpha - otevřeno od 10:30 do 20:00, rozvoz do 21:00
Holešovice, Revoluční - otevřeno od 10:30  do 15:00, rozvoz do 16:00
Stodůlky - otevřeno od 10:30  do 14:00, rozvoz do 15:00
 
 

Rozvážíme i k Vám? Spustili jsme nástroj kde si to můžete ověřit.

Najdětě svoji nejbližší provozovnu

 
--- 

Vážení zákazníci, milí přátelé.
Pokud se do pondělí nic nezmění, tak jsme se v Puzzlu shodli, že to zkusíme, že zkusíme prodávat skrze „okýnka“, že umožníme online objednávky až do 20:00, že budeme rozvážet, co to jen půjde, jak vlastními silami, tak skrze rozvážkové služby. Je neuvěřitelné, jak se celý tým snaží zachránit co se dá. Jsem nadšený, že mám kolem sebe tak úžasné kolegy. Je nás v Puzzlu asi 60, budeme se moc snažit, abychom obstáli i v těchto zlých časech. Držte nám palce. Skládejte si salátky online, plaťte online a vyzvedávejte na pobočkách v Revoluční, v BB Centru (bude i pasta), Stodůlkách a Holešovicích. Jsme tu pro Vás 6 let a doufám, že ještě dlouho budeme. Přijďte, volejte, mejlujte. Přijedeme, vyšleme kurýra. V tuto chvíli bojujeme o vše. Moc díky a všem přeji hlavně zdraví.

Standa, zakladatel PS

Puzzle Salads - Rozvoz po Praze ZDARMA

Holešovice (+ 7 km)

dnešní otevírací doba
právě zavřeno
online objednávky
nejsou k dispozici


nabídka a objednej online

BB Centrum Alpha (+ 15 km)

dnešní otevírací doba
právě zavřeno
online objednávky
nejsou k dispozici


nabídka a objednej online

Stodůlky (+ 7 km)

dnešní otevírací doba
právě zavřeno
online objednávky
nejsou k dispozici


nabídka a objednej online

Revoluční (+ 7 km)

dnešní otevírací doba
právě zavřeno
online objednávky
nejsou k dispozici


nabídka a objednej online

Rozvoz chlazených potravin

dnešní otevírací doba
00:00 - 23:59
online objednávky
plně dostupné
~ 1 minut

nabídka a objednej online

SLOŽ SI MĚ

CENA OD 119 KČ

SESTAVIT !

PROČ PUZZLE SALADS

Založeno v roce 2014

PuzzleSalads je koncept nabízející kvalitní, rychlé a zdravé jídlo z prvotřídních, sezónních a lokálních surovin. Naše menu se stále mění podle ročního období a počasí. Nenabízíme jen množství receptur na salát, ale dáváme Vám možnost rozhodovat do poslední ingredience o tom, co si do svého salátu namícháte, proto se jmenujeme PuzzleSalads. Můžete si "hrát" se surovinami a skládat si je přesně podle Vašeho přání, chuti a nálady.

Nejsme "saláti"

A proto pro Vás každý den chystáme i další dobroty, vše vždy domácí a bez použití jakýchkoliv polotovarů. Naše hlavní zásady jsou pevně dány. Vždy čerstvé, chutné, vytvořené vlastníma rukama, sezónní, lokální, rychlé a zdravé. Jídlo přece nemůže nudit, ale musí bavit každý den a mít smysl. Je naší vášní a životem.

7 provozoven

Od otevření první provozovny v pražských Holešovicích jsme se rozrostli již na sedm míst po Praze. Najdete nás 2x v areálu BB Centra Brumlovka, na Stodůlkách a na Aviatice (Waltrovka). Dále jsme otevřeli i provozovny s celodenním provozem v Europarku (Štěrboholy) a v Revoluční ulici.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU