#přidejsimě

Objevte nové kombinace!

U nás v Puzzle Salads vždy šlo o originalitu, čerstvost a především o pestrost, kterou přinášíme Vám v té největší kvalitě. V nabídce máme 15 předpřipravených salátů, 86 jednotilvých surovin, ze kterých může díky Vám vzniknout přes tisíce různých kombinací!

Všichni vědí, že špenát je dobrý na sílu. Jak je to možné? No, protože ho jedl Pepek námořník! Avšak co ostatní ingredience bohaté na důležité složky pro naše tělo?

Kolem prospěšnosti a škodlivosti jednotilvých ingrediencích se točí spousta informací. Třeba již výše zmíněný špenát není až tak zázračný pro růst svalů, ale za to podporuje Vaše trávení, dodává energii a také zlepšuje krvetvorbu. Kromě všech těchto prospěšných věcí i dobře chutná! 

V následujících měsících se můžete těšit na sérii #přidejsimě, kterou budeme prezentovat na našich sociálních sítích. Dozvíte se informace o vitamínech, chutích a jiných přidaných hodnotách jednotlivých ingrediencí, které u nás můžete ochutnat. Dostanete tipy na jednotilvé ingredience, které si můžete přidat do Vašich oblíbenců. Zjistíte, kde dané ingredience používáme a spoustu dalšího!

A kde si můžete složit ten vlastní salát? No přeci v našem slož si mě! Tato služba vyhoví všem Vašim potřebám. Dovolí Vám ochutnat zcela netradiční a osobité kombinace, které jinde nenajdete. Zobrazení nutričních hodnot tak, aby jste se nemuseli bát váhy, a též zobrazení alergenů, aby jste nám neotekli!

Tak nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, protože Pepek námořník Vám vše neřekne!